Karrier

Operation and Compliance Manager

Budapest

Az Operációs és megfelelési menedzser a szervezet üzleti, ügyviteli és adminisztratív folyamatainak végrehajtásáért és koordinálásáért felel. Közvetlenül a Stratégiai és operatív igazgató irányítása alatt látja el feladatait, támogatja munkáját és számára készíti jelentéseit. A pozíció átfogó betekintésre és befolyásra ad lehetőséget a szervezet különböző funkcionális területeibe.

Kit is keresünk?

Innovatív fintech cégként komoly víziónk van: egy egész piacot akarunk megváltoztatni, emiatt törekszünk rá, hogy csak a legjobbakkal dolgozzunk! Ezért várunk téged is csapatunkba!

Milyen izgalmas feladatokra számíts

  • Napi céges ügyvitellel kapcsolatos operatív feladatok ellátása
  • Költségek menedzselése és csökkentése, a szervezeti hatékonyság növelése
  • Együttműködés a felügyeleti szervekkel (felsővezetés, igazgatóság, felügyelőbizottság, tulajdonosok)
  • Partneri és beszállítói kapcsolattartás, szerződések kidolgozása együttműködésben az ügyvédekkel
  • Compliance/megfelelési feladatok ellátása, riportolás és prezentálás

Szuper, ha az alábbiakkal rendelkezel

  • Min. 3-5 éves tapasztalatod van operatív vagy céges ügyvitel területen
  • Beszerzési, jogi, projektmenedzseri vagy tanácsadói tapasztalat előny
  • Nem áll messze Tőled a szerződéskezelés, prezentálás, tárgyalás és riportolás
  • Szereted a problémamegoldást, az önállóságot és a strukturált gondolkodást a mindennapokban
  • Van benned tanulási vágy, és szereted, ha több területen is kipróbálhatod magad

A tapasztalatod és a személyiséged számít

Nálunk nem az számít, hogy hol és mit tanultál, hanem hogy miben vagy jó!

Előnyt jelent

  • Tudsz felsővezetőkkel hatékonyan kommunikálni (top-down gondolkodás, prezentálás, stb.)
  • Rendelkezel tulajdonosi szemlélettel, és felelősséget érzel a munkád magas minősége, alapossága iránt

Te leszel a mi emberünk, ha

  • Magabiztosan látod el a feladataid
  • Önállóan is tudsz dolgozni
  • Remek problémamegoldó képességgel rendelkezel

Juttatások

  • Üdítő, kávé, rágcsa

Képzés

  • A Billingonál napról napra értékesebb leszel, hiszen mindent megteszünk azért, hogy képezzünk (Belső képzések, képzési hozzájárulás, támogatás)

Jóllét

  • Coaching - A Billingos csapat legjobbjai coacholnak és mentorálunk majd. Mindent megteszünk a személyes fejlődésed és szakmai céljaid elérése érdekében.
  • Csapatépítők - Menő csapatépítőkön veszel majd részt: bortúra, quadozás, stb.
  • Villámgyors Nootebookot adunk, amivel élmény lesz minden munkával eltöltött perc.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: ”Operation and Compliance Manager”.
Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt operációs és megfelelési menedzser vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére