Karrier

Senior UX/UI designer

Budapest

Több éves UX/UI tapasztalattal rendelkezel és szeretnél startup környezetben maradandót alkotni? Kiválóan megérted az üzleti igényeket, és tudsz kreatívan, de a vállalat elképzeléseivel összhangban dolgozni? Ha igen, akkor a Billingo csapatában rád van szükségünk.

Rengeteg tervünk van és ehhez szükségünk van kreatív vénádra és az alkotói tapasztalatodra. Cserébe inspiráló környezetet, izgalmas projekteket, szakmai és anyagi elismerést kínálunk.

Kit is keresünk?

Innovatív fintech cégként komoly víziónk van: egy egész piacot akarunk megváltoztatni, emiatt törekszünk rá, hogy csak a legjobbakkal dolgozzunk! Ezért várunk téged is csapatunkba!

Milyen izgalmas feladatokra számíts:

  • Szoros együttműködés a termék csapattal és fejlesztőkkel a Billingo meglévő és új termékeinek alakításában, a termék teljes életciklusán át - a munkádnak kézzelfogható eredménye lesz, hiszen a tervezéstől egészen a kivitelezésig végig követed majd a folyamatot
  • Webes és mobil felhasználói interfészek tervezése, gondozása
  • UX szemléletmód képviselete a termékstratégiai döntésekben - a tapasztalatodra és véleményedre építeni fogunk, részt veszel majd a termékstratégiai döntések meghozatalában
  • Design döntések adatvezérelt meghozatala - a Billingonál a szakmai döntéseket adatalapon hozzuk
  • Low-fi és Hi-fi wireframe-ek tervezése, tesztelése (Figma)
  • Felhasználó-kutatások tervezése és kivitelezése

Szuper, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 5+ év tapasztalat
  • Kiforrott UX és UI munkafolyamatok, eszköztár - átfogó UX/UI tudásod van, pontosan tudod, hogy mikor mihez nyúlj, kívülről-belülről ismered a folyamatokat és rögtön eredményeket tudsz szállítani
  • Kiemelkedő portfólió - olyan referenciáid/korábbi munkáid vannak, amit bármikor bárkinek büszkén mutogatsz, ami minket is lenyűgöz
  • Kiemelkedő üzleti és stratégiai gondolkodás, kifejezőkészség - meg tudod értetni magad azokkal is, akik nem szakmabeliek, képes üzleti problémákat UX/UI vonatkozásában tárgyalni
  • Gyors és precíz munka, határidők tartása
  • Adatvezérelt, analitikus gondolkodásmód - Hallgatsz a megérzéseidre, kreatív vagy, de a végső döntéseket már adatalapon hozod
  • Folyamatos önképzés, growth mindset - az elmúlt években folyamatosan azon voltál, hogy jobb legyél, állandóan képezd magad (tanfolyamok, képzések)
  • Áttekinthető, rendszerezett munka

A tapasztalatod és a személyiséged számít

Nálunk nem az számít, hogy hol és mit tanultál, hanem hogy miben vagy jó!

Előnyt jelent

  • Tapasztalat Fintech, Pénzügyi, Könyvviteli vagy Ecommerce témában
  • Webes és mobil interfészek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Komplex ökoszisztémák építésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat keresztfunkcionális csapattal, agilis szervezettel - keresztfunkcionális csapatban dolgozol majd, ahol agilis munkafolyamatok vannak
  • Művészeti, Üzleti, Informatikai vagy egyéb releváns végzettség
  • Webes leírónyelvek ismerete

Juttatások

  • Üdítő, kávé, rágcsa
  • A kutatások azt mondják, hogy a jó kávé döntő faktor a munkavállalói elégedettségben. A Billingonál pedig isteni a kávé.

Képzés

  • A Billingonál napról napra értékesebb leszel, hiszen mindent megteszünk azért, hogy képezzünk (Belső képzések, képzési hozzájárulás, támogatás)

Jóllét

  • Coaching - A Billingos csapat legjobbjai coacholnak és mentorálunk majd. Mindent megteszünk a személyes fejlődésed és szakmai céljaid elérése érdekében.
  • Csapatépítők - Menő csapatépítőkön veszel majd részt: bortúra, quadozás, stb.
  • Villámgyors Nootebookot adunk, amivel élmény lesz minden munkával eltöltött perc.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: ”Senior UX/UI designer”.
Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt senior UX/UI designer vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére