Karrier

Digital Content Manager

Budapest

Otthonosan mozogsz a digitális világban, szeretnél elmélyülni a digitális média egyes platformjaiban, érdekel az ebben rejlő ökoszisztéma? Akkor ez a lehetőség Rád vár!

Sok-sok évvel ezelőtt több ezer vállalkozó hívó szavát meghallva lépett a színre a Billingo, hogy megmentse az embereket a cégvezetéssel járó adminisztratív tehertől. Ennek köszönhetően ma már hazánk egyik legnépszerűbb felhő alapú számlázója és fintech ököszisztémájaként működik. Nem viccelünk, amikor arról beszélünk, hogy meg akarjuk változtatni az egész piacot. Ehhez viszont nem elég csupán az akarat, dolgos kezekre is szükségünk van.

Friss és lelkes marketing csapatunkba keressük új Digital Content Manager munkatársunkat!

Feladataid lesznek:

  • Jó minőségű, megosztható, kiküldhető, publikálható digitális (szöveges és mozgóképes) tartalmak tervezése, létrehozása és kezelése
  • Külsős tartalomgyártók briefelése (pl.: videógyártás)
  • Tartalomstratégia gyakorlati megvalósítása
  • Digitális tartalmak teljesítményének mérése, utánkövetése
  • Közösségi média felületek és weboldal tartalomkezelése
  • Szoros együttműködés a marketing csapat tagjaival

Elvárások:

  • min. 2 év tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Van tapasztalatod digitális tartalmak előállításában, menedzselésében
  • Tisztában vagy a tartalomfogyasztási trendekkel
  • Ismered a marketing szövegírás jellemzőit, technikáit és módszertanát
  • Ismered a vizuális tartalmak technikai specifikációit
  • Ismered a SEO működését
  • Otthonosan mozogsz a közösségi média eszközök üzleti célú felhasználásában
  • Nyitott és támogató hozzáállással fordulsz a munkatársak felé

Szükséges nyelvismeret:

  • angol - kommunikációs szint

Előnyök:

  • Nyitottság a tanulásra, ha valamiben fejlődnöd kell
  • Dolgoztál már agilis környezetben
  • Szereted a pörgést

Amit kínálunk:

  • Díjnyertes marketing műhely (több mint 50 elismeréssel a hátunk mögött)
  • Szakirányú belső tréningek, tudásmegosztás
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (2 nap home office)
  • Agilis környezet
  • Remek közösség, és számos csapatépítő program
  • Kávé, gyümi, csoki

Foglalkoztatás jellege: Alkalmazotti jogviszony - Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Magyarország, 1133 Budapest, Árbóc utca 6.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: “Digital Content Manager”, és csatold az önéletrajzodat. Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt fejlesztő vagy, akkor pont téged keresünk. Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére