Billy

NAV adatszolgáltatási kötelezettség 2020. Július 1-től. Nincs már sok időd hátra, regisztrálj INGYEN

Bezárom
Karrier

Backend fejlesztő

Budapest

Valódi sikerre vágysz a céltalan klaviatúrakoptatás helyett?

Gyere backend fejlesztőnek a Billingóhoz!
Energikus és kitartó senior munkatársat keresünk fiatal, lelkes fejlesztői hadosztályunkba!

Az életed Billingo fejlesztőként maga lesz a mennyország!

Reggelenként jó kedvvel érkezel a vadonatúj irodánkba, ahol már várnak a vidám, fiatal munkatársaid. A nap pörgősen telik, röpködnek a poénok, a folyamatosan megújuló rendszer fejlesztési feladatai pedig minden napodat egyedivé és különlegessé teszik. Óriási tervek kivitelezője, az ország egyik leginnovatívabb számlázójának lelke vagy. Magad osztod be az idődet és mellette még jól is keresel.

Pont erre vágysz?

Akkor jelentkezz backend fejlesztőnek!

Változatos és újító feladatokkal várunk

  • Te hozod majd létre és fejleszted a Billingo új funkcióit,
  • minden nap használhatod a kreativitásodat és kamatoztathatod a tapasztalatodat,
  • az országban egyedülállóan komplex rendszert fejleszthetsz,
  • minden ötletedet bevetheted, hogy még egyszerűbb, szerethetőbb és logikusabb legyen az oldal felépítése,
  • megvalósíthatsz mindent, amitől élvezetesebb lesz billingózni,
  • unalmas egyenfeladatok helyett minden nap más kihívásra számíthatsz.

Rengeteg fejlesztési tervünk van, mert a Billingóval a csillagokat vettük célba. Jól tudjuk azonban, hogy profi fejlesztőink nélkül a háztetőig sem jutnánk. Rád is szükségünk van!

Sok a megvalósításra váró ötlet, ezért kizárólag teljes állású munkatársat keresünk. A munkavégzés idejében azonban rugalmasak vagyunk.

Van egy szuper irodánk Budapesten, Te is itt dolgozol majd. A munkaidőt azonban rugalmasan kezeljük, kezdhetsz hajnalban, vagy akár jöhetsz később is és maradhatsz késő estig. Te tudod, mikor vagy a leghatékonyabb. Ezt abszolút rád bízzuk.

Nem számít a papír

Nálunk nem számít, hogy hol tanultál, hány év tapasztalatod van vagy milyen helyeken dolgoztál korábban.

Arra azonban kíváncsiak vagyunk, hogy

  • milyen programnyelveken kódolsz magabiztosan,
  • mennyire tudod tartani a határidőket,
  • milyen projektekben vettél részt korábban,
  • milyen hatékonyan dolgozol egyedül,
  • mennyire tudod szem előtt tartani a közös célokat,
  • mennyire szereted és követed a szakmád fejlődését.

Az eredményes munkádhoz szükség lesz arra, hogy

  • magas szinten ismerd a PHP 7 programnyelvet,
  • magabiztosan kezeld a MySQL-t,
  • otthon érezd magad a Linux világában,
  • magas szintű OOP ismereted legyen,
  • kövesd a SOLID alapelvet,
  • eligazodj a design patternek területén.

Nagy előnnyel indulsz, ha

  • magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban,
  • ismered a PHP keretrendszereket (Symfony, Laravel)
  • ismered az AWS-t, a Redis-t és/vagy az ElasticSearch-öt.

NE jelentkezz akkor, ha

  • csak ugródeszkának használnád a pozíciót,
  • tudod magadról, hogy nem tudsz csapatban dolgozni.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, tárgyba írd be: “billingo-karrier”. Csatold az önéletrajzodat és egy motivációs levelet, arról, hogy miért szeretnél velünk dolgozni. Jelentkezz, mert ha tényleg jó back end fejlesztő vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

Erste Bank Oldal tetejére
Erste Power számlacsomag

Kapcsolj be új energiákat a vállalkozásodba

az Erste Power számlacsomaggal!

  • 0 Ft havi számlavezetési díj 18 hónapig
  • 0 Ft elektronikus NAV utalások banki díjmentesek 18 hónapig
  • 0 Ft saját számlák közötti átutalás banki díjmentes és tranzakciós illetékmentes