Karrier

Senior Backend Developer

Budapest

A támogató közeg, remek hangulat és kényelmes iroda mellett változatos feladatok várnak a Billingónál. Rengeteg fejlesztési tervünk van, és te lehetsz a következő fogaskerék, aki ezek megvalósításában aktívan részt vesz.

Az élet, ami a Billingo fejlesztőjeként rád vár

A nap pörgősen és vidáman telik, a folyamatosan megújuló rendszer fejlesztési feladatai pedig minden napodat egyedivé és különlegessé teszik. Óriási tervek kivitelezője, az ország egyik leginnovatívabb számlázójának lelke vagy, és mellette még jól is keresel.

Pont erre vágysz?

Akkor gyere backend fejlesztőnek a Billingóhoz!

  • Fejlesztési projekteket vezethetsz
  • Tökéletesítheted a már meglévő funkciókat
  • Számítunk az out of the box gondolkodásodra
  • Új feature-öket fejleszthetsz

Amit még kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, belső képzések
  • Hibrid munkavégzés (3 nap home office)
  • Csendes munkakörnyezet
  • Csapatépítő programok
  • Irodai masszázs

Sok a megvalósításra váró ötlet, ezért kizárólag teljes állású munkatársat keresünk. A munkavégzés idejében azonban rugalmasak vagyunk, budapesti, frekventált irodánkba bármikor bejárhatsz. Te tudod, mikor vagy a leghatékonyabb, ezt abszolút rád bízzuk.

A tapasztalatod és a személyiséged számít

Nálunk nem az számít, hogy hol tanultál, hanem hogy mit tudsz, ha bedobunk a mélyvízbe!

Emellett fontos, hogy

  • Legyen 3 év backend fejlesztői gyakorlatod
  • Buzogjon benned a csapatszellem, de tudj önállóan dolgozni
  • Tudj azonosulni a Billingo szellemiségével

Kíváncsiak vagyunk, hogy:

  • milyen programnyelveken kódolsz magabiztosan,
  • mennyire tudod tartani a határidőket,
  • milyen projektekben vettél részt korábban,
  • milyen hatékonyan dolgozol egyedül,
  • mennyire tudod szem előtt tartani a közös célokat,
  • mennyire szereted és követed a szakmád fejlődését.

Az eredményes munkádhoz szükség lesz arra, hogy

  • magas szinten ismerd a PHP 7 programnyelvet,
  • magabiztosan kezeld a MySQL-t,
  • otthon érezd magad a Linux világában,
  • magas szintű OOP ismereted legyen,
  • kövesd a SOLID alapelvet,
  • eligazodj a design patternek területén.

Nagy előnnyel indulsz, ha

  • ismered a PHP keretrendszereket (Symfony, Laravel)
  • ismered az AWS-t, a Redis-t és/vagy az ElasticSearch-öt.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: “Senior Backend Developer”, és csatold az önéletrajzodat. Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt fejlesztő vagy, akkor pont téged keresünk. Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére