Karrier

Telefonos értékesítő

Budapest

Kiváló kommunikációs képességgel rendelkező kollégát keresünk pörgős sales csapatunkba. Ha értesz az emberek nyelvén, köztünk a helyed.

A Billingo értékesítési csapata tárt karokkal vár budapesti irodánkba, amennyiben tudsz és szeretsz értékesíteni. Ha úgy gondolod, könnyen megtalálod azt a Billingo ajánlatot, amelyre az adott ügyfélnek a legnagyobb szüksége van, nyomj a jelentkezem gombra!

Amit a Billingónál tapasztalhatsz, ha jelentkezel

Minden nap új kihívások, inspiráló startup környezet és összetartó sales-es csapat vár. A nyitottsághoz és fiatalos lendülethez szakértelem is társul értékesítő kollégáinknál. Segítünk a betanulásban, és lehetőséged van a fejlődésre. A munkába fektetett energiád azonnali eredményt hoz, jutalékrendszerünk pedig rendkívül csábító.

Jelentkezz most telefonos értékesítőnek a Billingóhoz, ahol az alábbi izgalmas feladatokkal várunk:

  • Új és meglévő ügyfelekkel veszed fel a kapcsolatot telefonon és e-mailben.
  • Felméred az ügyfelek igényeit és ajánlatokat, tájékoztató anyagokat küldesz nekik.
  • Ügyféladatbázist építesz, kezelsz és folyamatosan bővíted az értékesítési célok szerint.
  • Menedzseled a hívás utánkövetéseket.
  • Sales projektekben veszel részt, és folyamatos riportokat készítesz.

Nem számít a papír

Haladunk a korral, nálunk nem az számít, hogy hol és mit tanultál. Pályakezdőként is szívesen látunk. Ami fontos, hogy értékesíts hatékonyan. Itt nem arra van szükség, hogy unottan elmondd a mondókádat, aztán lesz, ami lesz. Legyen meg benned az elhivatottság, a segíteni vágyás, a kellő motiváció, és hajtsanak a kijelölt célok! Ez kell a közös sikerünkhöz.

Kíváncsiak vagyunk, hogy

  • van-e értékesítési tapasztalatod,
  • milyen jól kommunikálsz,
  • véredben van-e a kifogáskezelés,
  • mennyire vagy határozott, talpraesett és kitartó.

Az eredményes munkádhoz szükség lesz arra, hogy

  • legyen benned szenvedély az értékesítés iránt
  • adminisztrálj pontosan és precízen
  • proaktívan közelíts a problémák megoldásához
  • analitikusan gondolkodj és gyorsan tanulj
  • legyél pozitív és eredményorientált
  • ne okozzon gondot az adminisztráció
  • ne csak az egyéni sikereket tartsd fontosnak, hanem a csapatsikereket is

Legyen benned ott a vágy, hogy a lehető legjobban támogasd az ügyfeleket a Billingo adta lehetőségek kihasználásában. Tudd, hogy a visszautasítás nem zárt ajtót jelent, hanem kihívást.

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • Hibrid munkavégzési lehetőség (2 nap home office)
  • Folyamatos cégen belüli fejlesztés, tréningek
  • Bejelentett munkaviszony

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: Telefonos értékesítő”. Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt telefonos értékesítő vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére