Karrier

Termékfejlesztési menedzser

Budapest

A Billingónál a vállalkozók életének megkönnyítésén dolgozunk, innovatív informatikai megoldásokkal csökkentjük az adminisztrációjukat, hogy még több időt és energiát szentelhessenek üzleti céljaik megvalósítására. Pont ebben szeretnénk, ha segítenél nekünk!

Hozd a szakértelmedet, kreativitásodat és proaktivitásodat, mi cserébe inspiráló startup környezettel, kiváló csapattal, valamint anyagi és szakmai elismeréssel várunk.

Kit is keresünk?

Olyan kollégát keresünk, aki szakértelmével, kreativitásával és proaktivitásával segíti céljaink elérését. Ezeket hozd magaddal mi cserébe inspiráló startup környezettel, kiváló csapattal, valamint anyagi és szakmai elismeréssel várunk.

Milyen izgalmas feladatokra számíts:

  • A Billingo üzleti platformjának, digitális termék portfóliójának és szolgáltatásainak bővítése, fejlesztése
  • Digitális termékfejlesztési irányok azonosítása, körüljárása és kidolgozása
  • Digitális termékfejlesztési projektek teljes körű megtervezése, és végig vezetése a teljes projektfolyamaton a termék piaci bevezetéséig (ötletgenerálás, UI/UX tervezés, marketing támogatás, visszamérés, stb.).
  • A tervezésben érintett csapatok közötti teljes információáramlás követése.
  • Termék funkcionális tervezésével kapcsolatos logikai kérdések megválaszolása, függőségek kezelése, döntések meghozatala a projektben érintett résztvevők között
  • Backlog management keresztfunkcionális csapattal
  • Specifikáció és User Story-k írása, feature validáció
  • Piaci helyzet folyamatos monitorozása, réspiacok keresése, piaci változások nyomon követése
  • A fejlesztési folyamatok során piackutatások és vásárlói vélemények elemzése, fókuszcsoport tesztelése

Szuper, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office és O365 alkalmazások magas szintű ismerete
  • Szoftverfejlesztési alapismeretek
  • Lean szemlélet, üzleti szemlélet

A tapasztalatod és a személyiséged számít

Nálunk nem az számít, hogy hol és mit tanultál, hanem hogy miben vagy jó!

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Dolgoztál már Agilis környezetben
  • Érdekel a digitális világ

Te leszel a mi emberünk, ha

  • Logikus és strukturált gondolkodással rendelkezel
  • Erős marketing attitűddel rendelkezel
  • Precizitás és pontos munkavégzés jellemez
  • Remek problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Erős projektmenedzsment tapasztalatod van.

Juttatások

  • Üdítő, kávé, rágcsa
  • A kutatások azt mondják, hogy a jó kávé döntő faktor a munkavállalói elégedettségben. A Billingonál pedig isteni a kávé.

Képzés

  • A Billingonál napról napra értékesebb leszel, hiszen mindent megteszünk azért, hogy képezzünk (Belső képzések, képzési hozzájárulás, támogatás)

Jóllét

  • Coaching - A Billingos csapat legjobbjai coacholnak és mentorálunk majd. Mindent megteszünk a személyes fejlődésed és szakmai céljaid elérése érdekében.
  • Csapatépítők - Menő csapatépítőkön veszel majd részt: bortúra, quadozás, stb.
  • Villámgyors Nootebookot adunk, amivel élmény lesz minden munkával eltöltött perc.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: ”Termékfejlesztési menedzser”.
Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt termékfejlesztési menedzser vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére