Karrier

Business Development Consultant

Budapest

Business Development Consultant pozícióba keresünk új munkatársat.

Sok-sok évvel ezelőtt több ezer vállalkozó hívó szavát meghallva lépett a színre a Billingo, hogy megmentse az embereket a cégvezetéssel járó adminisztratív tehertől. Ennek köszönhetően ma már hazánk egyik legnépszerűbb felhő alapú számlázója és fintech ököszisztémájaként működik. Nem viccelünk, amikor arról beszélünk, hogy meg akarjuk változtatni az egész piacot. Ehhez viszont nem elég csupán az akarat, dolgos kezekre is szükségünk van.

Amik a feladataid lesznek:

  • Aktív részvétel a szervezeten belüli területek stratégiájának kidolgozásában
  • Stratégiai tanácsadás, a stratégia megvalósításában történő segítségnyújtás
  • Elemzések (pénzügyi és kereskedelmi) készítése és értelmezése az összetett problémák megoldásának érdekében
  • Versenytársak elemzése, összehasonlítások készítése, javaslattétel
  • Új piaci lehetőségek felkutatása, elemzése, modellezése
  • Jelenlegi vállalati folyamatok felülvizsgálata, valamint új folyamatok kialakítása, bevezetése
  • Vállalati szintű projektekben való aktív részvétel
  • Meggyőző prezentációk készítése és prezentálása a cég vezetőségének

Amire kíváncsiak vagyunk:

  • Tanácsadói tapasztalat (min. 2 év)
  • Releváns felsőfokú végzettség (Gazdasági, pénzügyi terület)
  • Angol nyelvtudás (tárgyalási szint)
  • Erős problémamegoldó és analitikai készség, kritikus gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Agilis környezet
  • Remek közösség, és számos csapatépítő program
  • Kávé, gyümi, csoki

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: ”Business Development Consultant”.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére