Billingo átalányadó kalkulátor

Segítünk kiszámolni az átalányadódat

Bezárás
Karrier

Data Analyst

Budapest

A Billingónál a vállalkozók életének megkönnyítésén dolgozunk, innovatív informatikai megoldásokkal csökkentjük az adminisztrációjukat, hogy még több időt és energiát szentelhessenek üzleti céljaik megvalósítására. Pont ebben szeretnénk, ha segítenél nekünk!

Kit is keresünk?

Olyan kollégát keresünk, aki szakértelmével, kreativitásával és proaktivitásával segíti céljaink elérését. Ezeket hozd magaddal mi cserébe inspiráló startup környezettel, kiváló csapattal, valamint anyagi és szakmai elismeréssel várunk.

Milyen izgalmas feladatokra számíts

  • A Billingón keresztül igénybe vehető szolgáltatások támogatása, adatelemzés
  • Adatbázisok elemzése, tisztítása, átalakítása
  • Árazási modellek és projekciók tervezése
  • Ügyfél adatbázis elemzése
  • Kapcsolattartás a folyamat külső és belső résztvevőivel, társosztályok támogatása
  • Ad-hoc és rendszeres riportok és kimutatások készítése
  • Projektekben való részvétel

Szuper, ha az alábbiakkal rendelkezel

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office és O365 alkalmazások magas szintű ismerete

A tapasztalatod és a személyiséged számít

Nálunk nem az számít, hogy hol és mit tanultál, hanem hogy miben vagy jó!

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Dolgoztál már Agilis környezetben
  • Érdekel a digitális világ

Te leszel a mi emberünk, ha

  • Logikus és strukturált gondolkodással rendelkezel
  • Precizitás és pontos munkavégzés jellemez
  • Remek problémamegoldó képességgel rendelkezel

Juttatások

  • Üdítő, kávé, rágcsa
  • A kutatások azt mondják, hogy a jó kávé döntő faktor a munkavállalói elégedettségben. A Billingonál pedig isteni a kávé.

Képzés

A Billingonál napról napra értékesebb leszel, hiszen mindent megteszünk azért, hogy képezzünk (Belső képzések, képzési hozzájárulás, támogatás)

Jóllét

  • Coaching - A Billingos csapat legjobbjai coacholnak és mentorálunk majd. Mindent megteszünk a személyes fejlődésed és szakmai céljaid elérése érdekében.
  • Csapatépítők - Menő csapatépítőkön veszel majd részt: bortúra, quadozás, stb.
  • Villámgyors Nootebookot adunk, amivel élmény lesz minden munkával eltöltött perc.
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (2 nap home office)

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: “Data Analyst”, és csatold az önéletrajzodat. Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt fejlesztő vagy, akkor pont téged keresünk. Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére