Karrier

Szövegíró

Budapest

Ha kreatív vagy, jól fogalmazol, szeretsz összetett témákon dolgozni, újabb tartalmakon ötletelni és a legkisebb hibát is azonnal kiszúrod a szövegekben, akkor téged keresünk a Billingo szövegírói pozíciójába.

Kit is keresünk?

Olyan új kollégát keresünk, aki a hírlevelünkön, blogbejegyzéseinken, weboldalunkon és közösségi média posztjainkon keresztül támogatja dinamikusan növekvő Billingo közösségünk építését, erősítését.

Milyen izgalmas feladatokra számíts:

  • Tartalomstratégia kialakításában való aktív részvétel: tervezés és végrehajtás;
  • Közösségi média tartalmak és hirdetések, content calendar készítése;
  • Webszövegírás, blogbejegyzések előkészítése;
  • Hírlevelek írása, szerkesztése; - a munkádnak köszönhetően egyre több emberhez jut el a Billingo üzenete
  • Szakmai cikkek elkészítése, szakértőkkel/ influenszerekkel egyeztetés- bővülni fog a szakmai kapcsolatrendszered, miközben állandóan izgalmas projekteken dolgozol
  • Prezentációk, kiajánlók készítésében közreműködés; - árajánlatokat állítasz majd össze, belelátsz majd az üzleti folyamatokba is
  • Szoros, közös munka a menedzsment csapattal; - a Billingo stratégiai projektjeinek központi szereplője leszel.

Szuper, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 3 év releváns tapasztalat;
  • Magyar nyelvtan tökéletes ismerete;
  • Áttekinthető, rendszerezett munka;
  • Strukturált gondolkodás;
  • Kiváló kommunikáció és kifejezőkészség, önállóság;
  • Van témakutatásban, versenytársfigyelésben szerzett tapasztalatod (Buzzsumo, Similarweb stb.)

A tapasztalatod és a személyiséged számít

Nálunk nem az számít, hogy hol és mit tanultál, hanem hogy miben vagy jó!

Előnyt jelent

  • Hasonló iparágú területen szerzett tapasztalat
  • SEO szövegírói gyakorlat
  • Ha készítettél már felhőkarcoló tartalmakat, írtál komplex technikai szövegeket
  • Ha aktívan követed az alábbi blogok valamelyikét: The Pitch, Backlinco, stb.

Te leszel a mi emberünk, ha

  • szeretsz és tudsz is írni
  • szereted a változatos feladatokat
  • precíz és önálló vagy
  • szívesen és gyorsan tanulsz új dolgokat
  • jól tudsz csapatban működni.

Juttatások

  • Üdítő, kávé, rágcsa
  • A kutatások azt mondják, hogy a jó kávé döntő faktor a munkavállalói elégedettségben. A Billingonál pedig isteni a kávé.

Képzés

  • A Billingonál napról napra értékesebb leszel, hiszen mindent megteszünk azért, hogy képezzünk (Belső képzések, képzési hozzájárulás, támogatás)

Jóllét

  • Coaching - A Billingos csapat legjobbjai coacholnak és mentorálunk majd. Mindent megteszünk a személyes fejlődésed és szakmai céljaid elérése érdekében.
  • Csapatépítők - Menő csapatépítőkön veszel majd részt: bortúra, quadozás, stb.
  • Villámgyors Nootebookot adunk, amivel élmény lesz minden munkával eltöltött perc.

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: ”Szövegíró”.
Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt szövegíró vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére