Karrier

UX/UI designer

Budapest

Termékfejlesztési csapatunkba keresünk UX/UI Designert!

Sok-sok évvel ezelőtt több ezer vállalkozó hívó szavát meghallva lépett a színre a Billingo, hogy megmentse az embereket a cégvezetéssel járó adminisztratív tehertől. Ennek köszönhetően ma már hazánk egyik legnépszerűbb felhő alapú számlázója és fintech ököszisztémájaként működik. Nem viccelünk, amikor arról beszélünk, hogy meg akarjuk változtatni az egész piacot. Ehhez viszont nem elég csupán az akarat, dolgos kezekre is szükségünk van.

Amik a feladataid lesznek:

  • Szoros együttműködés a termék csapattal és fejlesztőkkel a Billingo meglévő és új termékeinek alakításában, a termék teljes életciklusán át
  • Webes- és mobil felhasználói interfészek tervezése, gondozása
  • Digitális ügyfélutak, információs architektúrák tervezése
  • UX szemléletmód képviselete a termékstratégiai döntésekben
  • Design döntések adatvezérelt meghozatala
  • Low-fi és Hi-fi wireframek tervezése, validálása (Figma)
  • Felhasználó-kutatások tervezése és kivitelezése

Szuper, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • 3+ év UX designer tapasztalat
  • Design Thinking gyakorlati alkalmazása
  • Kiforrott UX- és UI munkafolyamat ismeret és eszköztár - átfogó UX/UI tudásod van, pontosan tudod, hogy mikor mihez nyúlj, kívülről-belülről ismered a folyamatokat és rögtön eredményeket tudsz szállítani
  • Tapasztalat felhasználói kutatások (kvalitatív, kvantitatív) készítésében
  • Figma rendszerismeret

Amit kínálunk:

  • Szakirányú belső tréningek, tudásmegosztás
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Agilis környezet
  • Céges masszázs lehetőség
  • Remek közösség, és számos csapatépítő program
  • Kávé, gyümi, csoki

Így jelentkezz!

Írj egy e-mailt az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd be: ”UX/UI Designer”.
Jelentkezz, mert ha tényleg tapasztalt UX/UI Designer vagy, akkor pont téged keresünk.

Olvasd el a jelentkezéskor megadott adataiddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat.

karrier@billingo.hu Billy
Oldal tetejére